MASZ PYTANIA ? 
 ZADZWOŃ: 509 208 845 

 

Pobierz spakowaną paczkę plików wysokiej jakości logotypów i asygnatów serii produktów Hołda Team. Z paczce znajdują się loga statyczne, transparentne i zapisane w "krzywych" (Corel). 

Potrzebują Państwo stworzyć własną gazetkę z naszą ofertą? Zapraszamy do pobrania zestawu grafik z aktualnymi produktami naszej firmy. Pliki najwyższej rozdzielczości dla projektów do druku.

Zestaw animacji wideo dla montażystów teledysków, filmów i reklam. Zestaw zawiera pełnoklatkowe pliki z 'mts" najwyższej jakości plus poglądowe 'mp4' Full HD (idealne dla teleBimów i stacji reklam).

Powyższe materiały są wyłącznie do użytku po uprzednim uzgodnieniu z biurem Hołda Team (biuro@czesioenergydrink.pl lub 509 208 845). Po zakończeniu Państwa projektów wymagamy akceptacji dla uzyskania zgody do publikacji przez dział graficzny grafika@czesioenergydrink.pl 

 

 

 

 

POTRZEBUJESZ POMOCY GRAFIKA?

Oprócz produktów znajdujących się w naszej ofercie, zajmujemy się również oprawą graficzną na wszelkie zapotrzebowania. Najczęściej pomagamy w tworzeniu wizerunku różnych wydarzeń kulturalnych od banerów wielkoformatowych po plakary informacyjne. Jesteśmy w stanie wesprzeć Państwa pomysły zamieniając je w wysokiej jakości projekt graficzny o dowolnym formacie, którego wystarczy wydrukować w profesjonalnej drukarni lub zastosować na stronach www.  W większości przypadkach jesteśmy wstanie pomóc zaprojektowac plakat, baner, oprawę graficzną na potrzeby Facebboka / stron w ramach sponsorowania ogólnie przyjętego. W zamian prosimy o pozwolenie zamieszczenia naszych logotypów na plakacie / reklamach oraz ewentualne zaproszenie bezpośrednie w dniu planowanego eventu. Dodatkowym atutem jest możliwość zabezpieczenia w napoje energetyczne Czesio Linii, Czesio Żelek czy Super Krówek na sektory dla gwiazd / VIP / itp.  

 

1. Przygotować wysokiej jakości materiał pasujący do treści projektu (zdjęcia niekompresowane min. 250 DPI, logotypy zapisane w "krzywych" /Corel/PS/Adobe Reader, inne jakościa zależną od końcowego formatu)

2. Dokładnie opisać treść, która ma byc zawarta w projekcie (daty, miejsca, nazwy główne, nazwy zespołów (+zdjęcia j/w), inne) i zapisać wszystko w dowolnym pliku (word, plik txt, pdf, inne)

3. Okreslić format końcowy w jakim ma być wykonany druk (A4, A3 lub większe w cm/mm jak projekt dotyczy banerów / im wyższe wielkości w cm, tym wymagania materiałów się zwiększają /rozdzielczość DPI/)

4. Jeśli projekt dotyczy plakatu np. popularnego A3 i planowany projekt będzie obejmował przedstawienie logotypami Sponsorów / Partnerów lub innych kooperantów wydarzenia informujemy, że muszą wszystkie loga być nadesłane w edycyjnym formacie (CDR - "krzywe" Corel X3+, PDF, PNG min 2200 px szerokości, PSD, Ai, ESP).  Statyczne formaty jak JPG, GIF i inne pobrane ze stron internetowych nie będa zastosowane z uwagi na obnizoną jakość.

5. W przypadku jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt bezpośredni z działem graficznym pod adresem e-mail: grafika@CzesioEnergyDrink.pl => więcej

DANE FIRMY:

Telefon:

509 208 845 od 8.00 ~ 19.00

E-mail:

biuro@holdateam.pl 

Adres:

ul. Urocza 15, 05-860 Płochocin

 
Strona działa od marca 2018 © by Hołda Team - CzesioEnergyDrink.pl All Rights Reserved 
Suma odwiedzin [214296] Odwiedzono dziś [50]