MASZ PYTANIA ? 
 ZADZWOŃ: 509 208 845 

NAPOJE ENERGETYZUJĄCE CZESIO ENERGY DRINK

Nasze napoje energetyzujące przeznaczone są dla osób wykonujących wzmożony wysiłek psychiczny lub krótkotrwały wysiłek fizyczny. Zwiększają szybkość reakcji i wydolność organizmu, wzmacniają koncentrację, przeciwdziałają zmęczeniu i znużeniu oraz przyspieszają metabolizm. Wśród produkowanych przez nas napojów energetyzujących znajdują się napoje o klasycznym smaku i owocowym jak np. popularny ostatnio smak Imprezki (cytrusy) czy Poziomki.

 

Czesio napoje stworzone w specjalnej recepturze opracowanej przez specjalistów ds. wdrożeń. Każde parametry napoju Czesio Energy Drink były mixowane i testowane przez technologów-laborantów określających parametry fizykochemiczne i mikrobiologiczne wyrobów oraz cechy sensoryczne. Następnie nastąpiła weryfikacja surowców oraz opracowywane były ich specyfikacje mające na celu wprowadzenie niezbędnych korekt smakowych. Po formalnych procedurach napoje zostają poddane akceptacji HACCP, GIS i do akceptacji Zespołu ds. Bezpieczeństwa Żywności. Zatem napoje z linii Czesio Energy Drink są badane pod względem bezpiecznego spożycia na warunkach tj. dla osób dorosłych, nie dla kobiet w ciąży czy karmiących naturalnie. Napojów nie można nadużywać w dużych ilościach jednorazowo, a wyłącznie w okresie zapotrzebowania. 

 

Wszystkie nasze napoje są smaczne i lubiane przez odbiorców. Dziś po ponad 6 latach pojawienia się naszych 'energetyków' możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że "Czesio" napoje nie zostają „pułkownikiem” na półce sklepów czy ekspozycjach hurtowni. Błyskawicznie rozchodzą się z magazynów, a to za sprawą rozpoznawalności marki przy wielu wydarzeniach kulturalnych w które się chętnie włączamy. Czesio to też inicjatywa chętna wspierać odważne pomysły i karierę ludzi w dziedzinach sportu czy nauki. Pomagamy wybitnym w swoich dziedzinach, aby wzmocnić ich własny rozwój. Często nasze reklamy widoczne są przy organizowanych koncertach / galach muzycznych (np. DiscoPolowanie z Disco Polo Music TV, festiwale DP z Polo TV, wsparcie zespołów, Branding klipów, itp), branży motoryzacyjnej (np. wsparcie produkcji nowej Syrenki Meluzyna, sporty wyścigowe, drifting, eventy automoto sport, itp) oraz wspieranie wybitnie uzdolnionych sportowców czy teamów (np. DSF KickBoxing Challenge, KS Camper itp). O wszystkim mogą Państwo poczytać na łamach naszego fanpage'a, gdzie wszystko pokazujemy na bieżąco.

 

Zapraszamy do współpracy hurtownie, sieci kupieckie, magazyny spożywcze, rynek dyskontów czy indywidualnych odbiorców (kluby, cateringi, sieci gastronomiczne) z całej Polski. Jesteśmy elastyczni cenowo i rozmowa handlowa zawsze kończy się wspólnym sukcesem. Wspieraj z nami Polską Przedsiębiorczość dla polepszania rodzimej jakości produktów w stosunku do zagranicznej konkurencji.

Hołda Team produkuje i poleca w atrakcyjnych cenach:

 

Czesio Energy Drink napoje energetyzujące w puszkach poj. 250 ml o smakach Classic, Mojito i Poziomki oraz w butelce poj. 1L smak Classic

 

Czesio Żelki owocowe, smaczne bogate w żelatynę w czterech smakach w opakowaniach 80 g

 

Czesio Super Krówka - wycofana z produkcji w 2021 roku. Być może powróci do oferty. Mamy w ofercie Krówki innych firm (hurtownia Płochocin).

 

Zadzwoń pod 509 208 845 - zapytaj o warunki handlowe oraz ceny producenta. Smaczne i wysokiej jakości produkty Hołda Team.

Gwarantujemy szybkie dostawy i zadowolenie. 

 

 

DANE FIRMY:

Telefon:

509 208 845 od 8.00 ~ 19.00

E-mail:

biuro@holdateam.pl 

Adres:

ul. Urocza 15, 05-860 Płochocin

Strona działa od marca 2018 © by Hołda Team - CzesioEnergyDrink.pl All Rights Reserved - Projekt Strony / Admin: Arkadiusz Szymanek 

Suma odwiedzin [267093] Odwiedzono dziś [76]