MASZ PYTANIA ? 
 ZADZWOŃ: 509 208 845 
 

 

ZOSTAŃ FANEM CZESIO ENERGY DRINK - BIERZ UDZIAŁ W KONKURSACH, WYGRYWAJ NAGRODY I BILETY VIP NA KONCERTY DISCO POLO! ODBIERZ PŁYTY PROMOCYJNE NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW!

Od 4 lat mamy już swój fanpage na Facebooku, chcemy go do­sko­na­lić, zainteresować Was sobą, ale również zachęcać fanów do kontrowersyjnych i gorliwych dyskusji na wszelkie tematy. W większości postów przedstawiamy Wam świat w którym jesteśmy jakimś elementem całości. Ogólnie rzecz biorąc traktujemy facebooka jako źródło dyskusji i przekazu wydarzeń, które już są za nami czy też będą na dniach. Z wielką chęcią wspieramy profile naszych zaprzyjaźnionych zespołów, fanpage'e dystrybucji, agencji artystycznych z którymi współpracujemy oraz ważne wydarzenia kulturalne. Zapraszamy i zachęcamy do udziału we wszystkim co związane jest z marką Hołda Team i naszymi produktami oraz naszym aktywnym udzielaniem się w tak ważnym serwisie Social Media jakim jest Facebook. 

 

Nie mamy Ciebie wśród naszych znajomych - fanów? Dodaj nas teraz i zyskaj wiele nagród. Cieszymy się z aktywnych i przyjaznych osób, które często nagradzamy na swój sposób naszymi produktami, gadżetami firmowymi, biletami na koncerty, płytami od zespołów oraz zaproszeniami VIP na ważne wydarzenia sponsorskie z Czesio Energy Drink. Bądź na bieżąco w naszymi aktualnymi wydarzeniami, komentuj nasze posty, zapraszaj znajomych, udostępniaj wydarzenia a sowicie nagrodzimy Cię prywatnie wysyłając wiadomość. 

 

WYRÓŻNIONE ZDJĘCIA Z RÓŻNYCH EVENTÓW 2013-2015:

 

DANE FIRMY:

Telefon:

509 208 845 od 8.00 ~ 19.00

E-mail:

c.holda@wp.pl 

Adres:

ul. Urocza 15, 05-860 Płochocin

 
Strona działa od marca 2016 © by Hołda Team - CzesioEnergyDrink.pl All Rights Reserved 
Suma odwiedzin [127253] Odwiedzono dziś [22]