MASZ PYTANIA ? 
 ZADZWOŃ: 509 208 845 

TROCHĘ HISTORII HOŁDA TEAM

Firma rodzinna Hołda Team powstała w 2000 roku i do dziś prężnie się rozwija. Przez wiele lat zajmowaliśmy się handlem detalicznym poprzez nasze sklepy ogólnospożywcze. Przez ponad pół dekady prowadzimy specjalistyczną hurtownię z zaopatrzeniem sieci handlowych i okolicznych sklepów w produkty spożywcze czy karmy dla zwierząt. Wpółpracujemy z wieloma znanymi producentami rodzimymi oraz z zagranicy zaopatrując nasz własny magazyn pod sprzedaż hurtową. Od 2012-2013 roku wprowadziliśmy własne produkty z serio "Czesio" jak napoje energetyzujące, żelki owocowe i lubiane przez wszystkich łasuchów cukierki krówki. Planujemy wdrożyć w przyszłości kolejne pomysły na nowe słodkie wyroby "Czesio" o których chętnie wypowiemy w momencie pojawienia się na rynku handlowym. 

Siedzibą firmy Hołda Team jest malownicza miejscowość Płochocin, gdzie znajduje się nasze biuro i magazyn. Zapraszamy wszystkie podmioty gospodarcze chętne podjąć się współpracy oraz zakupu naszych produktów do rozmów.  

Tajemnicą naszego sukcesu jest dialog z klientem, zawsze kończący się obustronnym zadowoleniem. 

23 LATA MINĘŁY, JAK JEDEN DZIEŃ ...

Obserwowaliśmy przez wiele lat sprzedaż produktów obcych marek będących w ofercie w naszej hurtowni pod względem wymogów i życzeń klientów. Nasze doświadczenie po 20-tu latach w branży pozwala nam sprawnie dopasować się pod potrzeby naszych dystrybutorów od tych małych po wielkie sieci handlowe. Z wielkim szacunkiem podchodzimy do odbiorców z podziękowaniem za wybór naszych wyrobów. Dbamy, aby kupowane u nas produkty posiadały najwyższą jakość, jak również służymy pomocą w ich sprzedaży z myślą o narzędziach brandingu przez spójny wizerunek we wszystkich aspektach informacyjnych dla klienta końcowego (np. mapa dystrybucji, linków do stron odbiorców itp)

 

Hołda Team dziś to:

  • wzrastająca rozpoznawalność marki i produktów na coraz większym obszarze Polski,
  • szybkie i pozytywne reakcje na ewentualne reklamacje, prośby czy udogodnienia,
  • silny nacisk na pozysk kolejnych rynków dystrybucji w całej Polsce (w planach eksport),
  • planowane wzdrożenie w nie dalekiej przyszłości kolejnych atrakcyjnych produktów Hołda Team,
  • ścisła współpraca z organizatorami wydarzeń kulturalnych, sportowych i motoryzacyjnych (stałych i okresowych) na zasadach korzyści obustronnych, brandingu czy pomocy.

 

HOŁDA TEAM WSPARCIEM DLA:

DANE FIRMY:

Telefon:

509 208 845 od 8.00 ~ 19.00

E-mail:

biuro@holdateam.pl 

Adres:

ul. Urocza 15, 05-860 Płochocin

Strona działa od marca 2018 © by Hołda Team - CzesioEnergyDrink.pl All Rights Reserved - Projekt Strony / Admin: Arkadiusz Szymanek 

Suma odwiedzin [262114] Odwiedzono dziś [82]